Feladatok

A cég által forgalmazott szódagépek javítása, karbantartása, komplett szétszerelése és összeszerelése, továbbá:
  • A szódagépek beállítása,
  • Alkatrészek tisztítása és felújítása,
  • Részvétel a nagyobb szervezést igénylő munkafolyamatok kialakításában,
  • Kapcsolattartás és zökkenőmentes kommunikáció a társosztályokkal,
  • Munkaterület rendezettségének biztosítása,
  • Balesetmentes munkavégzés, a törvényi, a munka- és tűzvédelmi előírások betartása.

Elvárások

  • Szorgalmas, precíz, felelősségteljes és körültekintő munkavégzés,
  • Szereléshez szükséges szerszám és mérőeszköz ismeret,
  • Önálló- és csapatmunkára egyaránt alkalmas személyiség,
  • Műszerész vagy technikus munkakörben szerzett (legalább 2-5 év) tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Középfokú szakirányú végzettség (mechanikai műszerész / mechatronikai technikus),
  • Hasonló profilú cégnél szerzett műszerész / technikus / szerelő tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkavégzési lehetőség,
  • Segítség és idő a betanuláshoz egy Kolléga által,
  • Versenyképes fizetés,
  • Egy műszakos munkarend,
  • Családias légkör, támogató és emberközpontú cégvezetés,

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Több, mint 25 éve működő, kávé-, üdítő-, snack- és szendvics automaták üzemeltetésével foglalkozó Társaságunk keres új Kollégát Pest vármegyében található érdi telephelyére műszerész pozícióba.

A „Jelentkezem” gombra kattintva, fényképes önéletrajz csatolásával és a nettó bérigény megjelölésével.