Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ RAKTÁROS

Amit kérünk:

  • Zöldség-gyümölcs áruismeret, pontos munkavégzés
  • Targonca vezetői engedély
  • Középfokú végzetség
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret
  • Állandó délelőtti műszak heti öt nap (vasárnaptól-csütörtökig)
  • Állandó délutános műszak heti öt nap (vasárnaptól-csütörtökig)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány

Feladataid lesznek:

  • Áruátvétel-árukiadás
  • Komissiózás
  • Műszak irányítása
  • Raktári rend fenntartása

Amit mi kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Munkába járás hozzájárulás
  • Kiemelt bérezés, megegyezés szerint.
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Mórahalom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.