Penny Market Kft. logó

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 234 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

Műszakvezető

Feladatok:

  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
  • Az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása
  • Pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása
  • Árukészlet feltöltés, árurendezés
  • Gyors, precíz pénztármunka
  • Göngyölegek kezelése
  • Munkatársak vásárló központú vezetése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem
  • Ápolt megjelenés
  • Nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség
  • Munkaidő-beosztásbeli rugalmasság

A munkavégzés helye:

IV. kerület, Külső Szilágyi út 4.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és teljesítményösztönző prémium
  • SZÉP kártya juttatás próbaidő letelte után teljes munkaidő esetén, havi nettó 14.000 Ft
  • Munkába járás költségtérítése: helyi bérlet 86%-a, vagy saját gépkocsi esetén 30 Ft/km
  • Vásárlás után járó munkatársi kedvezmény a próbaidő letelte után
  • Bérpótlékok: műszakpótlék +30%, vasárnapi pótlék +50%
  • Egyéb juttatások és kedvezmények: kedvezményes mobiltelefon flottacsomag-, banki számlacsomag- és biztosítás, ünnepi ajándékok
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos, érdekes munka