Feladatok

  • raktári dolgozók munkájának folyamatos felügyelete
  • a műszakkal kapcsolatos feladatok megszervezése, munkák elosztása
  • operatív vezetői utasítások betartatása, ellenőrzése
  • raktári rend betartása, betartatása
  • műszak-jelentések készítése, napi riportok elkészítése
  • leltározás
  • raktári adminisztráció végzése

Elvárások

  • targoncavezetői engedély
  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)
  • aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • hasonló környezetben szerzett 2-3 éves, releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, nemzetközi háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Osztrák tulajdonú, teljes körű logisztikai szolgáltatást nyújtó vállalatunk győri operációjába keresünk megbízható, tapasztalt, kiváló vezetői készségekkel rendelkező kollégát.

Magyar nyelvű, bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajz megküldését várjuk.