Menton Jobs

Műszakvezető - Győr

Épületkarbantartással foglalkozó partnercégünk várja új műszakvezető kollégáját egy lelkes és szakmailag képzett csapat élére! Várjuk jelentkezésed, ha tapasztalt vagy csoportvezetésben és légy részese Te is a mindennapi sikereknek.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • A beérkező hibák javításának megszervezése és lejelentése
  • Csapatával együtt dolgozik a műszaki berendezéseken, illetve a folyamatok végrehajtásában bekövetkezett üzemzavarok okainak elhárításán
  • A területére beosztott munkatársak munkalapjainak naponta történő összegyűjtése, leigazolása és naprakész nyilvántartása.
  • Az operatív feladatok rendszerezése, kiadása, a végrehajtás ellenőrzése
  • Szakmai és munkafolyamat utasítások elkészítése, ezek betartatása
  • Területére vonatkozó munkautasítások elkészítése, oktatása
  • Ellenőrzi és dokumentálja a dolgozóknak kiadott - átadás-átvételi bizonylaton a:

       - munkavédelmi eszközök meglétét és használatát

       - a belépőkártyák meglétét és azok viselését

       - a munkaruha viselését annak tisztaságát

       - a munkavédelmi előírások betartását és azok megszegését

       - a munka megvalósításához szükséges berendezések, gépek, eszközök üzembiztos és  biztonságos állapotát.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség valamilyen gépészeti területen
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, empatikus és megbízható személyiség

Munkarend:

Munkarend:

  • Két műszakos (heti 40, napi 8 óra)

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Bérezés bértárgyalás alapján
  • Munkába járás támogatása
  • Továbbképzési és fejlődési lehetőségek
  • Barátságos közeg
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai-emberi megbecsülés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Menton Jobs Kft