Feladatok

  • Szendvicskészítés
  • Pultozás
  • Kasszázás
  • Zöldség előkészítés, hús előkészítés
  • Munkaterület rendben tartása
  • Próbaidő után:nyitás,zárás kasszázás alkalmanként.

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18 év felett
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kommunikatív, pörgős személyiség
  • Egészségügyi kis könyv (az elkészítésében segítünk)
  • Heti minimum 4-5 nap vállalása

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Előre egyeztetett beosztásban, heti min. 4-5 nap 8 óra vállalásával

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet