Feladatok

  • A gyártás folyamatosságának fenntartása, a gyártási folyamat optimális eredményének biztosítása
  • A műszakban dolgozó operátorok munkájának megszervezése, ellenőrzése, értékelése
  • A műszakban dolgozó technikusok, karbantartók munkájának összehangolása
  • A gyártás során felmerülő problémák lehetőség szerinti megoldása a támogató területekkel együttműködve
  • Technológiai oktatások szervezése, adott esetben megtartása a műszakban dolgozók részére
  • Megfelelő információ-áramlás biztosítása,
  • Műszakjában felmerülő szociális konfliktusok kezelése, az elvárt kommunikációs irányelveknek megfelelően

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • 5 évet meghaladó műszakvezetői, vagy csoportvezetői tapasztalat
  • Következetesség, döntésképesség, felelősségvállalás

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség előny
  • Angolnyelv-tudás előny

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

GMD Cast Hungary Kft. dorogi telephelyű magas nyomásos alumínium öntöde és megmunkáló üzem.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.

Cégnév: GMD CAST Hungary Kft.