Feladatok

Csatlakozz a COOP Szolnok cégcsoport RÁBAPATONAI (751. COOP ABC, Rábapatona, Kossuth út 19.) Coop élelmiszerboltjának csapatához műszakvezető pozícióba, teljes munkaidőbe! Műszakvezetőként a kereskedelmi munka koordinálása, választék szakszerű tartása és megjelenítése a boltban, a vevők magas színvonalú, folyamatos kiszolgálása, az adott műszak munkájának szerezése, felügyelete.

Elvárások

Rendelkezz kereskedelmi szakképzettséggel, lehetőleg bolti gyakorlattal, és persze kereskedői vénával!

Amit kínálunk

Nálunk a helyed, ha egy családias környezetű, fejlődési lehetőségeket is biztosító kiskereskedelmi láncnál dolgoznál! Mindehhez mi stabil foglalkoztatói hátteret, teljesítményalapú bérelemeket, béren kívüli juttatást, csapatépítő és céges programokat, előrelépési lehetőséget, támogató szakmai hátteret biztosítunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A  77 éves múlttal és gyakorlattal rendelkező COOP Szolnok cégcsoport 10 megyében, közel 100 településen, több mint 150 üzletben szolgálja ki vevőit, a legnagyobb haza tulajdonú kiskereskedelmi üzletlánc, a COOP rendszerében.

Jelentkezésed kizárólag szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel tudjuk elfogadni, melyet kérünk itt is csatolni. Kérjük minden jelentkezésnél megjelölni, hogy mely településre nyújtod be a pályázatot!
Cégnév: Coop Szolnok Zrt.