DS Smith Packaging Hungary Kft.
SZERETNÉL AZ EGYIK VEZETŐ ÚJRAHASZNOSÍTOTT CSOMAGOLÁST GYÁRTÓ NEMZETKÖZI VÁLLALATNÁL DOLGOZNI? SZERETNÉL EGY ÜTŐKÉPES CSAPAT TAGJA LENNI? SZERETNÉL MEGBECSÜLÉST KAPNI A MUNKÁDÉRT? HA CSAK IGENNEL TUDSZ VÁLASZOLNI, ITT A HELYED!

Műszakvezető

FELADATOK

  • Munkabiztonsági szabályok betartása és betartatása
  • Higiéniai és BRC szabályok betartása és betartatása
  • Gyártás felügyelete, problémák elhárítása
  • Műszakbeosztás készítése
  • Dolgozók szabadságainak koordinálása, jóváhagyása
  • Műszak és túlóra szervezés a kapacitásoknak megfelelően
  • Aktív részvétel az új dolgozók kiválasztásában és beillesztésében
  • Kapcsolattartás a társ területekkel
  • Szükség esetén gyártási sorrend változtatás
  • Anyagfogyás könyvelésének felügyelete
  • Üzemben levő alap és segédanyagok készletének ellenőrzése
  • Kiszállítások előkészítése, felügyelete
  • Műszakjelentés készítése

ELVÁRÁSAINK

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Minimum 2 éves gyártásban szerzett vezetői tapasztala
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek
  • Jó műszaki érzék
  • Angol nyelv használata írásban és szóban

AMIT KÍNÁLUNK

  • Betanulásodat tapasztalt mentorok kísérik, gondoskodunk arról, hogy könnyen beilleszkedj csapatunkba
  • Tapasztalatszerzési és karrierépítési lehetőséget kínálunk egy multinacionális, modern vállalati környezetben
  • Baleset- és életbiztosítás
  • Versenyképes jövedelem, műszakpótlék
  • OTP SZÉP kártya Vendéglátás: havi bruttó 30.000 Ft
  • Bejárás támogatás
  • Teljesítménybónusz
  • Vállalati rendezvények
  • Támogatás szakmai fejlődésedben és képességeid kiaknázásában, tanulási és fejlesztési programok
  • Munkatárs ajánlási rendszerünkön keresztül, hívhatod barátaidat, ismerőseidet is, mellyel akár bruttó 300.000 Ft jutalomban is részesülhetsz

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető