Viapan Group

Műszakvezető

Milyen feladatok várnak?

Középfokú végzettséggel rendelkezel és dolgoztál már csoportvezetőként? Netán pont váltanál? Akkor ez a hirdetés neked szól.

Kiemelt pécsi partnerünk részére keresünk egy vezetői vénával megáldott jelöltet, aki szívesen kamatoztatná tudását egy izgalmas gyár mindennapjaiban.

Feladataid lesznek

  • A gépszemélyzet vezetője és támogatója leszel a meghatározott műszakban

  • Az aktuális előírásoknak és ajánlásoknak megfelelően elvégzed a rendszeres teljesítmény értékeléseket, folyamatosan visszajelzést adsz beosztottjaidnak

  • Napi termelési megbeszéléseken veszel majd részt, támogatod a csapatot az akciótervek kidolgozásában

  • Részt veszel a gépleállások okainak feltárásában, a fejlesztő és korrekciós tevékenységek elvégzésében

  • A gyártási ütemterv alapján támogatod a gépszemélyzetet a meghatározott határidőre, a minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő gyártásban

  • Számítunk rád javító intézkedések megfogalmazásaiban a gépek teljesítményének növelése érdekében

  • Vezeted a hibafeltárási és megoldási folyamatokat

  • Útmutatást adsz a gyártási folyamatokhoz és biztosítod a gépszemélyzet számára a megfelelő dokumentációt

  • Felügyeled a műszakos IWS tevékenységek megvalósulását

  • Támogatod és fejleszted a gépegység felelősöket

Mivel várnak téged?

  • Korrekt bérezés

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil lábakon álló multinacionális vállalatnál

  • Számos egyéb juttatást biztosítanak a dolgozók részére mint például: Cafeteria, Bónusz, Kedvezményes étkezés, Sporttámogatás, Hűségbónusz

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

Ha ezeket tudod felmutatni, akkor már szinte biztos a siker

  • Középfokú végzettség

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Vezetői készségek

  • Határozott fellépés

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok)

  • Erős kommunikációs készség

  • Folyamatos műszak vállalása (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

Nem feltétel, de előny

  • Termelővállalatnál szerzett tapasztalat

  • SAP ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
Cégnév: Viapan Group