Feladatok

  • Létszámgazdálkodás, optimális kihasználtság biztosítása
  • Üzemirányítással kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek lebonyolítása (naplózás, napi jelentések, adatrögzítések)
  • Biztosítja és végzi az üzem fizikai munkavállalóinak betanítását, továbbképzését
  • Irányítja, ellenőrzi a diszpécserek, munkairányítók, faátvevő rakodásirányítók tevékenységét
  • Műszakváltások során ellenőrzi a nehézgépek üzembiztonsági berendezéseinek működőképességét, javíttatásról azonnal intézkedik
  • Biztosítja a telephely fő -és segédberendezéseinek folyamatos, optimális üzemképességét, tüzelőanyag fogadás és előkészítés, tárolás, készletezés, kazánhombár ellátás feladatinak megoldását
  • Gondoskodik a beérkező tüzelőanyag szállítmányok mennyiségi és minőségi átvételéről, ellenőrzéséről
  • Gondoskodik a beépített mérlegek ciklikus, rendszeres ellenőrzéséről
  • Részt vesz az üzem technológiai berendezéseinek, karbantartási terveinek elkészítésében, ellenőrzi annak végrehajtását
  • Aktívan részt vesz a leltározással kapcsolatos feladatok végrehajtásában
  • Naprakészen vezeti az alárendelt szakok munkaidejét, műszaknaplót

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Következetesség, megbízhatóság, pontosság, vezetői készségek

Amit kínálunk

  • Hosszútávra tervezhető munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakba
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Munkába járás támogatása
  • Megszakítás nélküli munkarend
  • Tervezhető munka-pihenő idő
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően)
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
  • 30% megszakítás nélküli műszakpótlék

Céginformáció

A Dunántúli Tüzelőanyag Kft, a Veolia csoport tagja, a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.
Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.
Csatlakozzon csapatunkhoz, amennyiben szívesen végezne önálló, a szakterülethez tartozó feladatokat, továbbá szívesen megismerné egy nemzetközi vállalatcsoport működését!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el önéletrajzát.

Cégnév: Dunántúli Tüzelőanyag Korlátolt Felelősségű Társaság