Feladatok

Az üzleti tevékenységek és folyamatok irányításában való részvétel, a stratégiai-, üzleti és tulajdonosi célok érdekében

  • Vendégekkel való kapcsolattartás
  •  Személyzet munkájának irányítása, feladataik meghatározása, ellenőrzése és teljesítmények értékelése, szükség esetén beállni pályára
  • számlázási feladatok, nyitási és zárási folyamatok elvégzése

Elvárások

  • Nemcsak dolgozol a vendéglátásban, hanem szenvedélyesen szereted is ezt a munkát
  • Van vezetői tapasztalatod ( minimum 5 év ) vendéglátásban és jól koordinálsz egy csapatot
  • Nem okoz gondot a technikai oldal sem, gyakorlott vagy Excel és Word felhasználásban
  • Aktívan részt tudsz venni a kínálat kialakításában
  • Nem okoz gondot angolul kommunikálni

Amit kínálunk

  • Összetartó, támogató, vidám csapat
  • Korrekt bérezés (fix alap + jutalék)
  • 8 órás bejelentés
  • Napi étkezés és kávé, üdítő biztosítása
  • Nyitottak vagyunk az új dolgokra, a kreatív ötletekre és szívesen fogadjuk a fejlesztési javaslatokat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Kérjük, önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Cégnév: OpenPlace 2000 Kft