Feladatok

  • 30-40 fős létszámú műszak irányítása,
  • A gyártási tervben meghatározott termékek gyártásának megszervezése,
  • A termelési feladatok tervszerű és költséghatékony megoldása a gyártási programok alapján,
  • Napi termelési jelentések ellenőrzése,
  • Termelési és minőségi mutatók figyelemmel kísérése és javaslatok tétele a javításra,
  • Együttműködés a gyártás tervezéssel és társterületekkel,
  • Az előírt dokumentáció pontos vezetése,
  • A higiéniai és munkavédelmi szabályok betartása és betartatása.

Elvárások

  • Középfokú gépész végzettség
  • Kézi mérőeszközök ismerete készség szinten
  • Minimum 3 év műszakvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Office)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Nyitottság, megbízhatóság.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Forgácsolásban szerzett ismeretek
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, kiszámítható munkarend
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Modern munkakörülmények
  • Béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Szabad hétvége
  • Céges rendezvények
  • Munkatárs- ajánlási bónusz rendszer
  • Győrből ingyenes buszjárat

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A MetMax Europe Zrt. egy több évtizedes múltra visszatekintő fémmegmunkáló vállalat, melynek fő profilja nagy pontosságú komplex forgácsolt készülékek, alkatrészek gyártása egyedi kis-, közepes sorozatban, valamint nagy bonyolultságú és magas minőségi gépalkatrészek előállítása.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el számunkra önéletrajzát.