Feladatok

  • Munkafolyamatok felügyelete, besegítés a termékek elkészítésében
  • Vendégek kedves kiszolgálása
  • Az aktuális műszak koordinálása
  • Műszakvégi elszámolások készítése

Elvárások

  • Legalább egy idegen nyelv ismerete
  • 2-3 éves releváns vezetői tapasztalat
  • Nyitott, elfogadó személyiség

Amit kínálunk

  • Olyan minőséget képviselünk, amire Te is bátran büszke lehetsz majd
  • Hosszú távon számítunk Rád és elérhetővé tesszük az előrelépési lehetőségeket
  • Betekintést nyerhetsz a pék és barista szakmába
  • Belső képzéseinkkel támogatjuk a folyamatos fejlődésedet
  • Biztosítjuk a napi étkezést és műszakon kívüli időpontokra 30% dolgozói kedvezményt adunk
  • Hűségbónusz rendszerünkben automatikusan emelkedik a nettó fizetésed
  • Betanulási időszakra biztosított nettó havi fizetés: 330.000 Ft-tól, műszakvezetői pozíció betöltésétől kezdődően: 350.000 Ft-tól

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretnél egy változatos munkahelyet, ahol sosem unatkozol? Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol mindig jó a hangulat? Ha igen, akkor gyere hozzánk dolgozni, mert a BITE bakery café egy változatos munkát tud kínálni minden dolgozni vágyónak!
A belváros szívében üzemeltetünk pékség-kávézókat, ezért nincs nálunk két ugyanolyan nap, unatkozni itt nem fogsz!

Ha úgy érzed, a leírás alapján Téged keresünk, akkor add be a fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombbal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Cégnév: CROWN FOODS KFT.