BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy nemzetközi cég magyarországi leányvállalata 2008-ban alakult.
Fő profiljuk a műanyagflakonok gyártása. Megalakulásuk óta rendkívül dinamikusan fejlődnek.
Számukra keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Műszakos technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag flakonfúvó gépek folyamatos működésének biztosítása (több technológia ismerete előny)
  • Ellenőrző berendezések javítása és beállítása
  • Hibafeltárás és azok javítása
  • Tervezett megelőző karbantartásokon történő aktív részvétel
  • Termékváltások során szerszámcsere elvégzése
  • Termékindítási feladatok elvégzése
  • Állapotfelmérés és karbantartási javaslattétel
  • Beszámoló készítése műszak végén

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (pneumatikai és hidraulika ismeretek, elektromos végzettség előny)
  • Villanyszerelői végzettség
  • Termelési vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz, elektromos rajz, alkatrész rajz olvasási készség
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó tervező- és szervezőképesség
  • Precizitás és proaktivitás
  • Több műszakos munkarend vállalása (6+2 munkarend, 3 műszak)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Negyedéves bónusz-rendszer
  • Kiemelt utazási költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás – Szép kártya formájában
  • Folyamatosan fejlődő oktatási rendszerüknek köszönhetően előrelépési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Műszaki munkatárs
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Egyéb információ:

  • A munkavégzés pontos helye: Nyírbátor
  • Munkaidő: teljes munkaidő, több műszakos munkarend