Feladatok

  • A garanciális tehergépjárművek és cégesautók időszakos szervizének koordinálása
  • Az esetleges mentési folyamatok szervezése
  • A szervizcsapat szakmai támogatása
  • Kárügyintézés
  • Külsős szervizszolgáltatások versenyeztetése és megrendelés
  • Gépek és berendezések időszakos vizsgálatainak szervezése
  • Speciális alkatrészbeszerzések

Elvárások

  • Autószerelői technikum vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai vezetői tapasztalat
  • Texa és/vagy Volvo diagnosztikai program ismerete
  • Jó kommunikációs késség

Előnyt jelent

  • Tehergépjármű szerelésben szerzett tapasztalat
  • C és E gépjármű vezetői vizsga
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőségek egy innovatív környezetben
  • Stabil, hosszú távú, főállású munkaviszony.
  • Modern környezet
  • Versenyképes bérezés
  • 6 beállásos, jól felszerelet, modern fűtött műhely
  • Étkezési hozzájárulás
  • Munkaruha, védőfelszerelések biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Dinamikusan fejlődő, 150+ kamionnal rendelkező (főleg Volvo), nemzetközi közúti fuvarozással foglalkozó családi vállalat, újonnan épített műszaki vizsgabázisába keresünk kollégát.

A Botlik-Trans Kft. az elmúlt 35 éves történetében töretlenül fejlődött. Stratégia célul tűztük ki, hogy az innováció, a digitalizáció és a szolgáltatások diverzifikálása útján a régió meghatározó szállítmányozó és logisztikai vállalata leszünk (2019-ben az év középvállalkozása lettünk Komárom-Esztergom megyében, új modern raktárat adtunk át 2021-ben és 2023-ban, amelynek harmadik ütemét 2024-ben fogjuk befejezni, új regionális kamionszervíz központot adtunk át 2023-ban).
Cégnév: BOTLIK-TRANS KFT.