Viapan Group

Műszaki vezető

Milyen feladatok várnak?

Tolnai megyei partnerünk részére keressük azt a műszaki vezetőt, aki irányítja és fejleszti a cég két telephelyén lévő csapatot!

Az új kollégára a következő feladatok várnak:

  • A szervízben elvégzett munka szervezése, irányítása

  • A területéhez tartozó munkatársak beosztása, felügyelete

  • Külsős és belsős javítások koordinálása, szerviz kapacitás kihasználtságának javítása

  • Munkafolyamatok megszervezése, fejlesztése

  • A javítások minőségének és hatékonyságának támogatása

  • Riportok, statisztikák készítése

Amit a munkádért cserébe kínálni tudunk:

  • Versenyképes jövedelem + bónuszok

  • Céges laptop és telefon

  • Folyamatos szakmai képzések és tréningek

  • Karrier út

  • Céges autó

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

Amit a jelentkezőben keresünk:

  • Felsőfokú végzettség

  • 3 év tapasztalat javítóműhelyben vagy autókereskedés szerviz területén

  • Vezetői tapasztalat

  • Számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

  • Telephelyek közötti ingázás vállalása

  • Előny: C+E kategóriás jogosítvány, tehergépjármű javításban szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Viapan Group