Feladatok

A műszaki terület teljes körű irányítása, szakmai felügyelete, támogatása, a csapatába tartozó munkatársak irányítása és motiválása. A kivitelezőkkel történő koordinálás és ellenőrzés, üzleti partnerekkel történő kapcsolattartás. A felelősségi körébe tartozó teljesítések szakmai ellenőrzése, igazolása. Szükség szerint javaslattétel a szakmai folyamatok javítására. Műszaki projektekről való rendszeres beszámolás az Ügyvezető felé.

Elvárások

Műszaki területen szerzett minimum 5 éves  tapasztalat, határozott, motivált, innovatív vezető személyiség, kiemelkedő kommunikációs készség, rendszerszemlélet, felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek, (word, excel), hatályos jogszabályi ismeretek.

Előnyt jelent

Különböző szakterületeken szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat, jó csapat irányítási készség

Céginformáció

Támogató munkahelyi légkör, szakmai kihívások, fejlődési lehetőségek, határozatlan idejű munkaviszony, stabil vállalati háttér, béren kívüli juttatás.
Cégnév: Székesfehérvári 1. számú Lakásfenntartó Szövetkezet