Feladatok

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:
  • Gyártási technológiák optimalizálása, folyamatos fejlesztések
  • Gyártó berendezések rendelkezésre állásának folyamatos javítása, műszaki meghibásodások proaktív megelőzése
  • Napi szintű műszaki támogatás biztosítása a termelési területek számára
  • Gyártó berendezések tartalék alkatrészeinek meghatározása
  • Karbantartók munkájának támogatása az üzemzavarok gyors és hatékony elhárítása érdekében
  • Szolgáltatások, alkatrészek megrendelése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Meglévő gyártó berendezéseken PLC programok módosítása

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • PLC programozásban és vezérléstechnikában gyakorlattal rendelkezel
  • Mindezt a tudást, egy nyitott, jó problémamegoldó csapatjátékos tulajdonságaival színesíted

Előnyt jelent

  • TPM, LEAN és 5S rendszerek gyakorlati ismerete
  • Mitsubishi PLC ismerete

Amit kínálunk

  • Tiszta modern munkakörnyezet, magas technológiai színvonal
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű juttatási csomag (Cafeteria, munkába járás támogatás, munkatársi ajánlási bónusz, dolgozói vásárlási kedvezmény, egészségügyi szűrővizsgálati és szakrendelési kedvezmények stb.)
  • Stabil, megbízható nagyvállalati nemzetközi háttér, dinamikusan fejlődő cég

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!