Feladatok

Mercedes haszongépjármű szervizben a művezető munkájának támogatása:
- Munkafelvétel
- Alkatrészrendelés
- Munkanorma készítés

Elvárások

- Érettségi
- Szakmai és szervizirodai tapasztalat
- Informatikai ismeretek
- Önálló munkavégzés
- Megbízhatóság
- Ambiciózus személyiség

Előnyt jelent

- Hasonló munkakörben szerzett teherautós tapasztalat
- Haszongépjármű jogosítvány
- Angol vagy német nyelvtudás
- Járműjavítási normarendszer ismerete
- Alkatrészkereső rendszerek ismerete

Amit kínálunk

- Piacvezető márkához méltó munkakörnyezet
- A munka minőségét elismerő bérezés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 1999 óta foglalkozik haszongépjárművek szervizelésével. Ma már Renault, Volvo szervizpartnerként és Mercedes haszongépjármű márkaszervizként tevékenykedünk 3 műhelyben, Pécsett és Algyőn.
Ha korszerű körülmények között, egy összetartó és támogató csapat tagjaként szeretnéd karriered építeni, és még a haszongépjárművek iránt is érdeklődsz, jelentkezz MOST!

Amennyiben hirdetésünk felkeltett az érdeklődésed, küldd el fényképpel, telefonszámmal és elektronikus elérhetőséggel ellátott önéletrajzod!