Feladatok

  • folyamatos kapcsolattartás az értékesítési pontokkal, informatikai eszközök, szoftverek folyamatos üzemvitelének biztosítása, és fejlesztése érdekében
  • részvétel a belső informatikai rendszer működtetésében
  • értékesítési pontok műszaki oktatása, támogatása hatékony működés érdekében
  • részvétel a szervezeti egység által indított projektekben
  • a termékekkel kapcsolatos hivatalos engedélyezési folyamatok dokumentációinak elkészítése, lefolytatása
  • proaktív elemzésekkel, egyéni javaslatokkal és átfogó megoldási alternatívákkal a menedzsment döntéshozatalának támogatása

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • Microsoft Office - Excel, Word, PowerPoint haladó szintű ismerete
  • Microsoft informatikai rendszerek, hálózatok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség (pontos, hatékony, együttműködő a kommunikáció)
  • problémamegoldó szemléletmód
  • pontos és precíz munkavégzés és adminisztráció
  • középfokú aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • gyengeáramú villamosmérnök, egészségügyi mérnök, műszaki menedzser végzettség
  • értékesítésben/ügyféltámogatásban, oktatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet
  • Egy olyan vállalati célt, amiért érdemes dolgozni
  • Hosszútávú munkalehetőséget
  • Emberközpontú, barátságos, de dinamikus munkakörnyezetet
  • Továbbképzési lehetőség
  • Fejlődési lehetőséget,
  • Központi fekvésű, könnyen megközelíthető munkahelyet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Hazai egészségügyi szolgáltatóként és gyártóként a piacon meghatározó szerepet betöltő cégünket a folyamatos fejlődés és innováció jellemzi. Célunk ügyfeleink magas színvonalon történő kiszolgálása kiváló minőségű termékeinkkel, szolgáltatásainkkal.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelemigény megjelölésével.

Cégnév: VICTOFON Kft.