CéginformációSzövegeIde

Megbízónk Pápa környéki, neves nemzetközi hátterű gyártó vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI TRÉNING SPECIALISTA

FELADATOK

  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat műszaki részlegeivel annak érdekében, hogy a szükséges képzési igények időben realizálódjanak
  • A vállalati folyamatokról és technológiáról tréninganyagok elkészítése
  • Oktatóanyag és teljes körű képzési programok (video, e-learning) használata, készítése
  • Szakmai segítségnyújtás valamennyi műszaki részlegnek a szükséges képzési igények meghatározásában
  • Műszaki tréningek tervezése, szervezése, megvalósítása
  • Tréningek hatékonyságának elősegítése, fejlesztése, vizsga, teszt anyagok készítése, vizsgák lebonyolítása, kiértékelése
  • Szakmai segítségnyújtás, visszacsatolások a tréningben résztvevők fejlesztéséhez, az eredményes csapatmunka biztosítása
  • Minőségügyi követelmények biztosítása, oktatások nyomon követése, adminisztrációja
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, tréning- és felnőttképzési cégekkel és szervekkel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Szakmai tapasztalat műszaki oktatások, tréningek területén
  • Oktatási anyagok készítésében való jártasság
  • Gyártási folyamatokban (fröccsöntés, szerelde) szerzett mérnöki tapasztalat előny
  • Autóipari szabványismeret
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Haladó IT ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatorientált szemlélet, erős szervezőkészség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bónusz, kiemelkedő bejárás támogatás, sporttámogatás
  • Heti 1 nap home office lehetőség, rugalmasan
  • Kötetlen munkaidő
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Pápa környéke

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKI TRÉNING SPECIALISTA, Pápa környéke

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktató
  • Tréner, Coach

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Cégnév: IMPC Personnel Hungária Kft.