Feladatok

  • Ügyfelektől érkező telefonhívások és emailek fogadása, megválaszolása
  • Előjegyzési időpontok rögzítése egyeztetve a szerviz munkatársakkal
  • Telefonos műszaki segítségnyújtás és tanácsadás
  • Online bejelentkezési rendszer kezelése
  • Bejövő megkeresések kapcsán adminisztrációs feladatok ellátása
  • Statisztikák és kisebb riportok vezetése

Elvárások

  • Autók iránti érdeklődés
  • Ügyfélkezelésben és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Problémamegoldó attitűd
  • Egy 20 fős csapat tagjaként számítunk rád – segítünk, de munkádat önállóan végzed
  • Számítógépes alapismereteid vannak és precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kimagasló szakmai munkakörülmények (minőségi eszközök és berendezések, jó szervizkörülmények és szociális helységek)
  • Versenyképes juttatási csomag (életbiztosítás, magánnyugdíjpénztár, SZÉP kártya és egyéb juttatások)
  • Szakmai támogatás és továbbképzések

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Volvo Autó Galéria Kft. a Volvo Car Corporation tulajdonában lévő legnagyobb magyarországi Volvo kereskedés és szerviz csapatába keressük új kollégánkat, aki az alábbiakra számíthat nálunk:
  • Nem csupán egy gyári tulajdonú márkakereskedés, márkaszerviz és karosszéria műhely vagyunk, hanem egy barátságos közösség, profi csapattal és családias légkörrel.
  • Számunkra fontos a munkahelyi környezet: öltöző, zuhanyzó, étkező és ingyenes parkolási lehetőség biztosított.
  • Közösségi programokkal és céges rendezvényekkel várunk.
  • Stabil munkaidővel és szabad hétvégékkel tudsz számolni amellett, hogy figyelembe vesszük szabadságigényedet is.
  • Bizalommal fordulhatsz feletteseidhez legyen szó szakmai fejlődésről, továbbképzésről és részese lehetsz egy összetartó, barátságos szakmai közösségnek.

Amennyiben szeretnél egy stabil vállalti háttérrel rendelkező, hosszútávon is fejlődő cégnél dolgozni, várjuk fényképes önéletrajzodat!