Feladatok

A Continental célja, hogy a duális képzés keretében gyakorlati és elméleti oktatást nyújtson munkatársai számára. Ehhez keresünk elhivatott, tapasztalt, számlaképes magánszemélyt, aki segít a gépbeállítóink szakmai készségeinek fejlesztésében.

  • A duális szakképzés (gyártósori gépbeállító képzés) működésének biztosítása.
  • A képzésben résztvevő stratégiai partnerekkel és más intézményekkel közös együttműködés.
  • A munkavégzéshez szükséges jogszabályi előírások, szabványok, típustervek, műszaki kézikönyvek, munkavédelmi előírások, technológiai utasítások megismertetése a tanulókkal.
  • A munkavállaók irányítása, fejlesztése, támogatása, tanmenet, tanterv készítése.
  • A képzésben résztvevők képzési program szerinti előrehaladásának nyomonkövetése, értékelése.
  • A képzéshez szükséges dokumentumok vezetése, naprakészen tartása.
  • Belső mentoraink továbbképzése, szakmai támogatása.
  • A belső képzés keretén belül részvétel az új munkavállalók betanítási folyamatában.

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség vagy legalább ötéves, az érintett szakképzettségnek megfelelő szakmai gyakorlat (előnyben villamosmérnöki, gépészeti, mechatronikai vagy automatizálási terület).
  • Önállóság, proaktív személyiség.
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek.
  • Csapatmunkára való képesség és rugalmasság.
  • Elkötelezettség a minőségi oktatás iránt.

Előnyt jelent

  • Oktatási tapasztalat vagy pedagógiai végzettség előny.
  • Duális képzésben szerzett tapasztalat.
  • Mesteroktatói cím vagy hasonló pedagógiai képesítés.
  • Multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat.

Céginformáció

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 150 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a legin-novatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk 58 ország több mint 193 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél Te is a Continental tagja veszprémi vállalatunknál!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezés a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Cégnév: Continental Automotive Hungary Kft. Veszprém