Műszaki szabályozás és Szabvány szakértő mérnök CE Compliance Engineer

Hajdú-Bihar megye

Feladatok

  • Kockázatelemzés és -kezelés:
    • Kockázatértékelések végrehajtása és dokumentálása.
    • Potenciális veszélyek azonosítása és a biztonsági intézkedések biztosítása a kockázatok csökkentése érdekében.
  • Műszaki dokumentáció előkészítése:
    • A CE jelöléshez szükséges műszaki dokumentáció összeállítása és karbantartása.
    • Tervezési rajzok, tesztjelentések, kockázatértékelések, felhasználói kézikönyvek készítése.
  • Termék tesztelése és érvényesítése:
    • Tesztek felügyelete vagy végrehajtása a termékek megfelelőségének igazolása érdekében.
    • Külső tesztlaboratóriumokkal vagy tanúsító szervezetekkel való együttműködés.
  • Kapcsolattartás tanúsító szervezetekkel:
    • Szoros együttműködés harmadik fél szervezetekkel, mint például értesített szervezetek (pl. SGS, TÜV, DNV).
  • Szabályozási megfelelőség támogatása:
    • Naprakészség az EU szabályozásainak és szabványainak változásaival kapcsolatban.
    • Útmutatás nyújtása a termékfejlesztési csapatoknak a megfelelőség biztosítása érdekében.
  • Dokumentáció és jelentéskészítés:
    • Megfelelőségi Nyilatkozatok (DoC) előkészítése.
    • Jelentések, kézikönyvek és megfelelőségi dokumentumok készítése.
  • Képzés és tanácsadás:
    • Belső képzések és tanácsadás nyújtása mérnököknek, termékmenedzsereknek és egyéb érintetteknek.
  • Termék címkézése és jelölése:
    • Biztosítani, hogy a termékek megfelelően legyenek címkézve a CE jelöléssel.
    • Szükséges figyelmeztetések, utasítások és szimbólumok megjelenítése.
  • Folyamatos fejlesztés:
    • Lehetőségek azonosítása a tanúsítási folyamat javítására.
    • Hozzájárulás a megfelelőségi stratégiák kidolgozásához.

Elvárások

  • Legalább BSc végzettség (mérnöki végzetség preferált).
  • 5+ év tapasztalat a szabályozás, compliance területén.
  • 3+ év tapasztalat berendezések tanúsításával kapcsolatos munkakörben.
  • Tapasztalat ISO szabványokkal.
  • Erős mérnöki és analitikus készségek.
  • Kiváló kommunikációs képességek, írásban és szóban egyaránt.
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való munkára.
  • Magas szintű szakmai angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • Tapasztalat a szabályozási környezetben és a szabályozói kapcsolatokban előnyt jelent.
  • Kínai nyelv ismerete
  • SGS, TUV, DNV ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai és személyes fejlődés egy sokszínű, multikulturális, multifunkcionális és többnyelvű munkakörnyezetben
  • Színes vállalati események
  • Vonzó, piacképes fizetés a képesítéseidhez igazítva
  • Ha a célokat elérjük és jogosult vagy, bónuszrendszerünkön keresztül jutalmazunk
  • Lehetőség nagyfokú felhatalmazással dolgozni és új ötleteket kipróbálni

Céginformáció

Az EVE Power innovatív és egyedülálló, 30+ gigawattórás (GWh) akkumulátorcellagyártási projektet valósít meg, zöldmezős beruházásként Debrecenben, Magyarországon. Elkötelezettek vagyunk a legmagasabb minőségű projektek megvalósítása iránt, a tervezési kiválóságra összpontosítva.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.