MVM Émász Áramhálózati Kft.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Émász Áramhálózati Kft, az MVM csoport tagja, a magyar energiapiac meghatározó szereplője, több mint 700 000 ügyfél számára biztosít villamos energiát. Hosszú távon gondolkozunk: komplex energetikai megoldásainkkal és az energiaipar nemzetközi innovációinak hazai bevezetésével az energia új világát építjük. Nálunk szakmai fejlődésre, fontos feladatokra és biztos háttérre számíthatsz. Csatlakozz hozzánk!

Műszaki stratégiai szakértő

Feladatok

  • Komplex innovációs, fejlesztési projektek vezetése (dynamic line rating – DLR, digitális alállomás)
  • Védelmi filozófia váltás irányítása (földzárlati áramnövelés, földelési ellenállás változás, kompenzálás, földzárlatvédelem)
  • Típustervek készítésében való részvétel (alállomási, NAF távvezetéki, VÁTH)
  • Részvétel középfeszültségi hálózatok madárvédelmi kérdéseinek kidolgozásában
  • Műszaki folyamatok feltérképezése, hatásvizsgálatok elvégzése, fejlesztése
  • Új főelosztóhálózati és elosztóhálózati eszközök és technológiák felkutatása, várható gazdasági és műszaki hatásuk komplex elemzése
  • Folyamatos szakmai egyeztetések szabályozóhatósági, szabványügyi és iparági szereplőkkel

Amit kérünk

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség (BSC/MSC)
  • 6-1 0 év releváns iparági tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú szintű ismerete
  • Stratégiai és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Jó műszaki problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás

Előnyt jelent

  • Tudományos munkában vagy K+F projektben való részvétel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Magas színvonalú egészségügyi ellátás
  • Rugalmas munkaidő
  • Megbecsülést nyújtó munkáltatói attitűd, támogató csapat
  • Változatos szakmai feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök