Feladatok

Európai Uniós projektek keretében megvalósuló beruházásokkal kapcsolatos ügyintézés, különösen:
  • beruházások előkészítésében való közreműködés (műszaki tartalom meghatározása, kapcsolattartás a tervezőkkel, hatóságokkal, részvétel a (köz)beszerzési eljárásban)
  • beruházások megvalósításában való közreműködés (kooperációs egyeztető megbeszélések, helyszíni szemlék lebonyolítása, teljesítések ellenőrzése)
  • beruházások jótállási és fenntartási időszakban való utánkövetése (éves jótállási felülvizsgálatok lebonyolítása, jótállási/szavatossági igények bejelentése és a javítások nyomonkövetése)

Elvárások

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
  • Építő- és/vagy építésztechnikus végzettség
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Folyamatokban való gondolkodás, komplex látásmód
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
  • Feladatcentrikus hozzáállás
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjármű vezetési gyakorlat
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • felsőfokú mély- és/vagy magasépítő mérnöki végzettség
  • mérnöki állásban szerzett gyakorlat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (Kit.) rendelkezései az irányadók.

Egyéb juttatások:
  • Mobiltelefon,
  • Kit. szerinti juttatások (családalapítási, iskolakezdési, gyermeknevelési támogatások),
  • béren kívüli juttatás (cafeteria).

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • A pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló bizonyítványok másolata
  • Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos, legkésőbb 2024. október 9.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szöllősi Szabolcs nyújt (+36/30/776-0770).

A pályázatok benyújtásának módja:
- Postai úton, a pályázatnak a Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság címére történő megküldésével (6000 Kecskemét, Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság, Liszt Ferenc utca 19.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: műszaki referens.
- Elektronikus úton Ugró Sándor igazgató részére címezve. A tárgyban kérjük feltüntetni: műszaki referens.
- Személyesen: Titkárság, 6000 Kecskemét, Kiskunsági Nemzeti Park Igazgatóság, Liszt Ferenc utca 19.