Feladatok

  • Háztartási kis- és nagygépek értékesítése
  • Szakmai segítségnyújtás az érdeklődők részére
  • Ajánlatok, akciók ismertetése
  • Polcok rendben tartása és a vevők tájékoztatása az adott termékekről
  • Heti riportok készítése a promótált termékekről

Elvárások

  • Értékesítési, vagy kereskedelmi tapasztalat
  • Érdeklődés a műszaki cikkek iránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Hétvégi munka vállalása (Péntek-szombat-vasárnap)

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos kapcsolattartás
  • Megbízható cégháttér
  • Heti kifizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

Keresed a következő nagy lépést a karrieredben? Szenvedélyed az értékesítés és a műszaki eszközök világa?
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, ha fontos számodra a folyamatos fejlődés, akkor van egy kiváló lehetőségünk számodra!
Nálunk kamatoztathatod az emberekkel való jó kapcsolatteremtő képességed, miközben fejlődsz egy támogató csapatban.
Hétvégi munkalehetőség kiváló fejlődési lehetőséggel – jelentkezz most!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk a jelentkezésedhez csatolt önéletrajzodat!