Feladatok

  • Konyhatechnológiai projektek menedzselése
  • Alvállalkozók koordinálása
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, szerelési időpontok egyeztetése
  • Szerelő kollégák munkájának ütemezése, szervezése
  • Pénzügy, logisztika, beüzemelés, tervezés összehangolása, koordinálása
  • Szervizvezetővel való szoros együttműködés
  • Projektek logisztikai és időbeni ütemezése
  • Műszaki kérdések megoldása, megválaszolása
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel, hibalista készítése, dokumentálása
  • Szerződések kezelése, egyeztetése
  • Átadási dokumentációk készítése, dokumentálása

Elvárások

  • Műszaki végzettség és beállítottság
  • Jó szervezőkészség és kommunikáció
  • Projektszemlélet
  • Problémamegoldókészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kíváló angol nyelvtudás (beszédben és írásban is)
  • DWG rajzok olvasási és megértési készsége

Előnyt jelent

  • német, olasz nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, laptop, céges autó
  • Fejlődési lehetőség, céges training
  • Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú és piacvezető cégnél
  • Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus fiatalos csapat, jó hangulat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Professzionális konyhatechnológia terén 30 éves tapasztalattal rendelkező cégünk keresi új csapattagját, műszaki projektkoordinátor pozícióba.
Cégünk ipari konyhatechnológiai berendezések értékesítésével, telepítésével és szervizelésével foglalkozik. Bevételünk nagy részét komplex konyhatechnológiai projektek adják, melynek kapcsán a projektcsapat élére keressük új kollégánkat!

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, kérjük küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, vagy juttassa el személyesen irodánkba, Kende Gastro Zrt.  1112 Budapet, Repülőtéri út 2/a. H-Cs 8.00-17:00 P-8.00-14.00

Cégnév: Kende Gastro Zrt.