Feladatok

  • A duális képzésben a gépész ágazati szakmákban (gépi- és CNC forgácsoló, CNC programozó, gyártástechnológiai technikus) tanulók gyakorlati oktatása, képzése
  • A mindennapi munkavégzés koordinálása, feladatok elosztása
  • Diákok szóbeli és/vagy írásbeli számonkérése
  • Javaslattétel az oktatáshoz szükséges berendezésekre, segédeszközökre
  • Részvétel az oktatási anyagok készítésében, aktualizálásában
  • Oktatással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség, gyártó cégnél forgácsolás szakterületen szerzett tapasztalat, magabiztos elméleti és gyakorlati ismeretek
  • Jó előadói és kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Precizitás, felelősségtudat
  • Nyitottság a diákok felé, fiatalos gondolkodásmód, dinamikusság
  • Oktatói tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói ismeret

Előnyt jelent

  • Gépészmérnök/műszaki szakoktató vagy mestervizsga
  • Pedagógiai ismeretek
  • Siemens, Heidenhein, Fanuc vezérlés ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, Cafetéria juttatás, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés.

Céginformáció

A BORSODI MŰHELY Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére műszaki oktató munkakörbe munkatársat keres.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után, kérem csatolva küldje el fényképes önéletrajzát a bérigénye megjelölésével.