2011-ben alapított, a saját piacán a piacvezetők között lévő stabil cég vagyunk, hosszútávú jövőképpel, nagy tervekkel.

Professzionális, dinamikusan fejlődő, sikeres és szakmailag elismert csapatunkba keressük új kollégánkat.

Várjuk jelentkezésed, ha érdekelnek a műszaki kihívások és szeretnél egy sikeres, jó reputációjú csapat tagja lenni és hozzájárulni jövőbeni sikereinkhez.

Műszaki menedzser

Főbb feladatok

  • Műszaki kivitelezési projektek tervezése, koordinálása, megvalósítása és sikeres átadása, azaz:
  • Költségvetések, ütemtervek készítése és nyomon követése
  • Gyártásban, kivitelezésben dolgozók (saját gyártás, saját szerelőcsapat alvállalkozók) munkájának folyamatos felügyelete, nyomon követése
  • A projektek határidőben, a megrendelők által elvárt minőségben történő kivitelezésének biztosítása
  • Projekt dokumentációk, átadás-átvételi dokumentációk összeállítása
  • Teljesítés igazolások kiállítása, valamint azok aláíratása
  • Kapcsolattartás külső beszállítókkal, alvállalkozó partnerekkel
  • Alvállalkozók által benyújtott teljesítés igazolások adminisztratív kezelése
  • Egyszerre több projekt folyamatának nyomon követése, a projektek előrehaladásáról heti összefoglalók készítése
  • Folyamatos szóbeli és írásbeli kapcsolattartás a kollégákkal, megrendelőkkel, tervezőkkel és alvállalkozókkal

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és döntéshozó képesség
  • Kiváló szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Erős kommunikációs és szervezési készségek
  • Projektmenedzsment tapasztalat előny
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, nagyfokú önállóság
  • Önállóan és csapatban is eredményes munkavégzés
  • Általános számítógépes ismeretek, MS Office 365, haladó Excel, egyéb informatikai támogató rendszerek kezelése
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Innovatív, támogató csapat és modern munkakörnyezet
  • Látványos projekteken dolgozunk, amelyek szembe köszönnek ország és város szerte
  • Stabilitás, kiszámíthatóság
  • Hosszútávú karriert kínálunk: számos kollégánk több, mint 10 éve dolgozik a cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Home office lehetőség

Amennyiben szeretnél egy lendületes csapat tagja lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet! Küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.