Feladatok

  • gyógyszertári átépítések műszaki koordinálása
  • projekt munkálatok előkészítése, irányításában való részvétel, határidők kontrollja
  • műszaki egyeztetéseken, belső értekezleteken való részvétel
  • projektekhez kapcsolódó dokumentáció vezetése, kezelése
  • kivitelezési munkák megszervezése, műszaki problémák elhárításában való részvétel.
  • alvállalkozói, vállalkozói szerződések előkészítésében való közreműködés

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, építész, műszaki menedzser)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B” kategóriás jogosítvány, mobilizálhatóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • proaktivitás
  • minimum 1 éves tapasztalat műszaki management területen és/vagy projekt koordinálásban

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő területen kihívást jelentő, változatos feladatkör
  • Hazai cégkultúra, magyar háttér
  • Fejlődési lehetőség, dinamikus, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik vezető gyógyszer-kiskereskedelmi vállalata, az Alma Gyógyszertárak franchise és a Gyöngy Patikák márka tulajdonosa és hálózatszervezője. A Partner gyógyszertárainkkal a gyógyszertári piac több mint 30%-át képviseljük.

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Cégnév: Fekete Sas Patika Kft.