B+N Referencia Zrt.

Műszaki koordinátor - erős Excel tudással

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Tervdokumentációk ellenőrzése;
  • Alvállalkozók irányítása, teljesítések nyomon követése;
  • Karbantartási ütemterv készítése, alakulásának nyomon követése;
  • Szolgáltatási munkák ellenőrzése;
  • Árajánlatok szakmai elemzése, alvállalkozók versenyeztetése;
  • Árajánlatok és költségvetések készítése TERC programban;
  • Munkalapok kezelése, adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Épületüzemeltetésben szerzett releváns tapasztalat;
  • Műszaki érzék;
  • TERC költségvetés készítő program ismerete;
  • MS Office önálló, gyakorlott, naprakész használata, kiemelten Excel program;
  • Operatív munkairányítás;
  • Talpraesettség, jó szervezőkészség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Technikusi végzettség (elektromos, gépész, építész);
  • Légkezelő berendezések felépítésének, működésének ismerete;
  • Épületfelügyeleti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-ig bejelentett munkaviszony;
  • Rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére;
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • Minőségi, modern, támogató környezet;
  • Cafeteria.

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Egyéb információ

Munkavégzés helye: XIII. kerület (Agora irodaház)
Munkaidő: H-CS: 7:30-16:30, P: 7:30-14:00
Cégnév: B+N Referencia Zrt Kft.