Feladatok

  • Projektek koordinálása, szervezése, irányítása
  • A megrendelő partnerek villamos hálózati beruházásainak és azok folyamatos működésének támogatása
  • Műszaki adminisztrációs feladatok ellátása, kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal
  • Kalkulációk és árajánlatok előkészítése
  • Helyszíni munkák előkészítésében való közreműködés
  • Anyagbeszerzéssel kapcsolatos ügyintézés (ajánlatkérés, ajánlat, ár egyeztetés, megrendelés)
  • Bejövő árajánlatok értékelése, alvállalkozói versenyeztetésben való közreműködés.
  • Kimenő árajánlatok elkészítése.
  • A projekt végrehajtásának irányítása, az ütemtervnek megfelelően történő szervezése, a belső csapatok és az alvállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete, valamint jelentés készítés a végrehajtás során.
  • A munka ellenőrzése és átvétele az alvállalkozótól, valamint a munka átadása a megrendelőnek, az átadás-átvételi jegyzőkönyvek, az összeszerelési/építési naplók és a számlázási dokumentumok leigazolása.
  • Projekt jelentés készítése a projektek előkészítéséről és végrehajtásáról.
  • A folyamatirányításból és a megvalósított projektekből levont tanulságok gyűjtése és rögzítése, fejlesztési javaslatok benyújtása.

Elvárások

  • Közép-/felsőfokú műszaki végzettség (erősáramú- technikus/mérnök)
  • Villamos tervek, rajzok olvasása
  • Minimum 5 év munkatapasztalat erősáramú hálózatok kivitelezése területén
  • MS Office - Word, Excel - felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Precíz, pontos és rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Költségvetés készítő program (TERC) és rajzoló program (auto Cad) ismerete

Előnyt jelent

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • felülvizsgálói képesítések megléte (ÉV, EBF, VBF, VV, RB)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés tapasztalattól és végzettségtől függően bruttó 700 ezer és 1 millió között
  • Támogató csapat, hatékony munkavégzés
  • Cégautó saját használatra is (1500km/hó)
  • Notebook, mobiltelefon
  • Évvégi prémium (teljesítmény függő kb. 1 havi bér)
  • Lakhatási támogatás (80.000.-Ft/hó)