Feladatok

Csapatunk új lendülettel és szakértői hozzáállással rendelkező munkatársat keres az alábbi feladatokra:

  • Hibajegyek teljes körű menedzsmentje, azok fogadásától a megoldásig, beleértve nyitott ügyek naprakészen tartását és prioritásainak kezelését.
  • Beérkezett hibajegyek okának pontos beazonosítása, a megoldáshoz szükséges információk begyűjtése, a megoldási opciók kidolgozása, szükség esetén ajánlatadás, a saját szerviz csapatnak történő delegálás
  • Ügyfélkezelés és kommunikáció magas szinten tartása, ügyfélelégedettség maximalizálása minden helyzetben.
  • Szakmai döntések meghozatala a felhatalmazás keretein belül, kapacitások és erőforrások hatékony kezelése

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magas szintű adminisztrációs készség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó együttműködési készség
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Modern munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör, összetartó csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Az Anteus a beléptetőrendszerek specialistája. 1998 óta fejlesztünk, gyártunk, forgalmazunk és telepítünk beléptető eszközöket és rendszereket. A beléptetés és rendszerszervezés területén átfogó szolgáltatást nyújtunk: a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Kiforrott, sokadik generációs termékeket kínálunk. Referenciáink között megtalálható uszoda, fürdő, strand, sportcentrum, stadion, vidámpark, katonai létesítmény, bank, börtön, irodaház és parkolóház is.

 Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció illik hozzád, és szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, akkor várjuk jelentkezésedet! Kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével.
Cégnév: ANTEUS Kft.