Csatlakozz hozzánk

Műszaki kontroller

pozícióba!

Az Arriva Csoport egy amerikai tulajdonú, 10 európai országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport. A Csoport tagjaként az ArrivaBus Kft. idén 26 éves, több, mint 1500 alkalmazottat foglalkoztat és stabil piaci hátterével, 3 budapesti telephelyével a közösségi közlekedési szektor meghatározó szereplője.

Rád váró feladatok:

  • ERP rendszer műszaki moduljának teljes körű kezelése, felügyelete, adatok pontosságának és naprakészségének biztosítása
  • Működési leírások, oktatási anyagok készítése, a műszaki modul felhasználóinak képzése, támogatása
  • Pénzügyi, üzleti területek számára műszaki adatok szolgáltatása
  • Projekt költségvetések meghatározásában történő aktív részvétel
  • Eszközök és projektek pénzügyi teljesítményének nyomon követése és riportálása
  • Kontrolling folyamatok fejlesztése, automatizálása
  • KPI-ok monitorozása, felülvizsgálata a teljesítmény javítása érdekében - a műszaki divízió vonatkozásában
  • Adatszolgáltatás pénzügyi modellek elkészítéséhez tender pályázatokhoz
  • Költséghatékonysági elemzések és javaslatok készítése a tenderfolyamatok optimalizálása érdekében
  • Rendszeres elemzések és jelentések készítése a vezetőség számára

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 0-3 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office (különösen MS Excel) haladó szintű ismerete
  • Affinitás ERP rendszerek használatára
  • Adatgyűjtési és elemzési technikák mélyreható ismerete
  • Folyamatszemlélet
  • Kiemelkedő analitikus és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Proaktív hozzáállás
  • Pontosság és megbízhatóság az adatok kezelésében és riportálásában
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó üzleti környezetben

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Tapasztalat ERP rendszerek használatában

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil munkahely válságtűrő gazdasági ágazatban

Szükséges tapasztalat:

0-3 év műszaki területen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Andor u. 27-31.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
Cégnév: ArrivaBus Kft.