Feladatok

  • Kontrolling szervezettel való kapcsolattartás és együttműködés elemzések készítésénél
  • Üzleti terv és havi kontrolling riportok magyarázatában való részvétel
  • Projektek, beruházások műszaki és gazdasági előkészítése, felülvizsgálata, ellenőrzése, továbbá a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, műszaki adatszolgáltatásban való részvétel
  • Beruházásokat, karbantartásokat, üzemeltetést és a garanciális visszatartásokat illető pénzügyi kimutatások készítése
  • Karbantartási pályázatok/ajánlatkérések előkészítésének teljes körű támogatása
  • Szerződéskötések, szerződésmódosítások előkészítésében, véleményezésében való közreműködés, műszaki, pénzügyi teljesülés követése
  • Telephelyekre vonatkozó közüzemi és egyéb szolgáltatói szerződések felülvizsgálata, versenyeztetése, aktualizálása
  • Hatósági engedélyek beszerzéséhez szükséges dokumentumok összeállítása, közreműködés a hatóságnak megküldendő jelentések összeállításában
  • Szénhidrogén leltár ellenőrzése és az összesített leltárjelentés határidőre történő elkészítése
  • A tárolótelepeken végzett munkálatokhoz kapcsolódó határidők, ütemezések adminisztratív kontrollja

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/közgazdasági végzettség
  • Minimum 3 év kontrolling tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség
  • Önálló munkavégzés
  • Előnyt jelent:
    • olajipari gyakorlat
    • műszaki végzettség
    • Navision ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Vonzó irodai környezet
  • Home office lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Versenyképes javadalmazás (laptop, telefon)
  • Csapatmunka

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, a Kopaszi-gátnál

Munkaviszony: 2 év határozott idő

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Az energiaszektorban kiemelten fontos feladatokat ellátó, stratégiai jelentőségű HEXUM cégcsoport tagjaként működő HEXUM Tartálypark Zrt. kőolaj- és kőolajtermékek tárolásával foglalkozik. Ha szeretne részt venni a vállalat munkájában, pályázza meg Műszaki kontroller pozíciónkat!

Cégnév: HEXUM Tartálypark Zrt.