Feladatok

  • Értékesítés és mérnökök támogatása. Kalkulációk, árajánlatok elkészítése, megrendelések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi ügyfelekkel
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Szállítói rendelések elkészítése, beszállítói kapcsolattartás
  • Marketing tevékenység támogatása
  • Vállalatirányítási rendszerben teljes adminisztráció

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Proaktív és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret
  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Befejezett felsőfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörnyezet, támogató csapat
  • Cafeteria
  • Munkaidő: H-P 8.00-16.00
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Azonnali munkába állás lehetősége

Céginformáció

Az EuroScale egy közép-európai cégcsoport, melynek logisztikai központja Kecskeméten található, speciális karbantartási és méréstechnikai területeken képviseli a beszállító gyártókat, biztosít szolgáltatásokat a környező országok felé. Kicsi, de hatékony, 30 fős vállalatunknál kiemelten fontos a pozitív szemléletmód, a problémamegoldó és rugalmas képességek a csapatmunka során, leendő kollégánkat egy proaktív, a feladatokat előre látó és megkereső munkatárs személyében keressük.
Kényelmes és világos munkakörnyezetben, élhető és kiszámítható munkaidőbeosztás szerint kínáljuk a hosszútávú lehetőséget a munkavégzésre.
Gyere és nézz körül nálunk, ha a fenti lehetőséget magadénak tudod érezni!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.