Feladatok

  • Garanciális ügymenethez tartozó folyamatok lebonyolítása,
  • Meglévő és leendő ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban,
  • Műszaki és technikai segítségnyújtás,
  • Adminisztráció és adatbázis kezelés,
  • Havi zárásokban való aktív részvétel,
  • Ad-hoc feladatok

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség angolul és magyarul, írásban és szóban is,
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel),
  • Ügyfélszolgálati, ügyfélkezelési tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontosság,
  • Fejlődni akarás
  • Munkakörnyezetre igényesség

Előnyt jelent

  • Villanyszerelői végzettség
  • Wordpress alapismeretek
  • Műszaki dolgok iránti érdeklődés
  • CRM és ERP rendszerben való jártasság

Amit kínálunk

  • Rendszeres csapatépítők + céges rendezvényeken / kiállításokon való részvétel
  • Juttatások
  • Laptop és céges telefon (magánhasználatra is)
  • Korlátlan kávé, tea és ásványvíz fogyasztás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Napjainkban fénykorát éli az elektromos autózás! Folyamatosan állnak át a tradicionális autógyártók az elektromos autózásra, mindemellett újabb és újabb elektromos autó gyártók jelennek meg a piacon. Tehát a forradalom már javában zajlik:) Csapataink a (www.eautotoltokabel.hu, www.wallbox.hu, www.besen.hu, www.evsolution.hu és a www.stormi.hu) azért dolgoznak minden nap, hogy az új trendeknek megfelelően a leginnovatívabb töltési megoldásokat, elektromos autó töltő berendezéseket, töltő kábeleket és kiegészítőket biztosítsák a vásárlóiknak az ország egész területén, ezzel is elősegítve egy szebb és zöldebb jövőt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!