Feladatok

  • Cégcsoport üzemeinek teljeskörű gyártástechnológiai támogatása
  • Üzemekben levő technológia rendszeres felmérése, a technológia megfelelő, hatékony és szakszerű használatának elősegítése és biztosítása
  • Fejlesztési igények felmérése és kidolgozása
  • Fejlesztések, felújítások műszaki kivitelezésében és tervezésében való részvétel
  • Gyártó berendezések átvétele, beüzemelésének koordinálása és felügyelete, egyes berendezéseket használó kollégák képzése, folyamatos fejlesztése
  • Részvétel új termelő egységek tervezési, kivitelezési és beüzemelési folyamataiban
  • Részvétel a technológiai színvonal folyamatos fejlesztésében, új technológiák felkutatásában, kollégák képzésében
  • Műszaki dokumentációk naprakészen tartása, változások nyomon követése
  • Beruházások tervének elkészítésében közreműködés, beruházási folyamatokban való részvétel egészen az aktiválásig
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és felügyeleti szervekkel az engedélyeztetés zavartalan, szabályos lefolyása érdekében
  • Hazai és nemzetközi gyártó cégekkel műszaki téren kapcsolattartás
  • Közreműködés a technológiai stratégiák és döntések meghozatalában, szakmai támogatásában

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel: mezőgazdasági vagy élelmiszeripari gépészmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, agrár-műszaki rendszermérnök, műszaki manager (pályakezdőt is várunk)
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • CAD tervezőprogram ismerete
  • Angol szakmai nyelv használata tárgyalási szinten
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelvismeret előnyt jelent (pl. orosz, szerb, román)

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, cafeteria
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • innovatív cégkultúra
  • hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • cégesautó, laptop, telefon

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UBM cégcsoport a magyar gabona- és takarmánypiac meghatározó szereplője. A takarmánykereskedelem mellett a takarmánygyártás is fő profilunk: Környén, Szelestén, Mátészalkán, és Kassa, valamint Marosvásárhely mellett is készülnek üzemeinkben haszonállatok számára a prémium minőségű takarmányok.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük, csatolja önéletrajzát! Köszönjük! :)

Cégnév: UBM Feed Kft.