Feladatok

  • Árajánlatok, költségvetések, mennyiségi és műszaki ellenőrzése, optimalizálása, elkészítése
  • Kapott tervek elemzése, műszaki megfelelőségének vizsgálata, alternatívák keresése
  • Információk begyűjtése az ajánlatkészítéshez
  • Futó projektek műszaki háttértámogatása
  • Tervkoordinációs feladatok

Elvárások

  • Építőipari szakirányú felsőfokú végzettség
  • Ipari és üzemcsarnokok épületszerkezeteinek, homlokzati kialakításaiknak megoldásaiban szerzett tapasztalat
  • Magasépítésben szerzett kivitelezési vagy előkészítési tapasztalat, szakmai felkészültség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, ezen belül MS Office programok, IFC és DWG formátumok magabiztos ismerete
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs és szervező képesség
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes gondolkodásmód, csapatmunkában való részvétel
  • Megoldás orientált személyiség, rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség egy több évtizedes múlttal rendelkező cégcsoportnál
  • Fiatalos munkakörnyezet, barátságos, támogató kollégákkal
  • Igényes munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Szakmai fejlődés, képzések, tréningek

Céginformáció

Több, mint 30 éve generálkivitelezéssel foglalkozó építőipari cégcsoportunk acélszerkezeti divíziója előkészítő mérnök kollégákat keres!
Bővebb információk rólunk honlapunkon: www.hora.hu

Kérjük jelentkezésedhez csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzod, bérigényed megjelölésével!