Feladatok

- Multinacionális partnercégünk részére műszaki (kivitelezés, üzemeltetés, karbantartás), takarítási és biztonsági-őrzési projekt feladatok felügyelete, koordinálása, műszaki előkészítése
- Telephelyvezető, Projekt manager munkájának támogatása
- Üzemeltetés során adódó projektek koordinálása
- Munkaterület átadás-átvétel, munkavédelmi ellenőrzések elvégzése
- Árajánlatok készítése, megrendelések leadása
- Pénzügyi elszámolások ellenőrzése, pénzügy felé való továbbítás
- Elvégzett munkák tartalmának ellenőrzése, igazolása
- Kivitelező partnerek felkutatása, helyszíni egyeztetések
- Adminisztratív feladatok

Elvárások

- Műszaki felsőfokú végzettség  (épületgépészeti szakirány előnyt jelent)
- Hasonló feladatokban, létesítményüzemeltetési területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
- Magabiztos MS Office ismeret
- Mobilitás, Rugalmasság
- Szolgáltatásorientált szemlélet

Előnyt jelent

- Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

- Stabil multinacionális létesítményüzemeltetési szolgáltató cég
- Változatos feladatok
- Családias légkör
- Fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Amennyiben a lehetőségünk felkeltette érdeklődését és MEGFELEL a fentieknek, várjuk az önéletrajzát és felvesszük Önnel a kapcsolatot.