Talentis Group Zrt.
A Talentis Group Zrt. Integrált biztonsági rendszerek tervezésével, telepítésével foglalkozó Partnercége számára budapesti munkavégzéssel MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkatársat keres.

Műszaki előkészítő (GT-1471)

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki tartalmak egyeztetése
  • Tervdokumentáció vagy helyszíni felmérés alapján árajánlat, műszaki tartalom elkészítése
  • Műszaki és pénzügyi ütemtervek készítése
  • Kapcsolattartás a projektmenedzsmenttel a kivitelezési projektek lebonyolítása során
  • Teljes körű műszaki adminisztráció elkészítése
  • Teljesítésigazolások előkészítése, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • biztonságtechnikai vagy elektronikai szakirányú műszaki végzettség
  • Erős informatikai alapismeretek
  • felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • rugalmas és pontos munkavégzés, határidők betartása
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Komplex fizikai biztonsági rendszerek terén szerzett tapasztalat
  • Integrált biztonsági rendszerek ismerete (ATS, SEAWING, Inner Range, Honeywell, stb.)
  • Autocad LT és VISIO szoftver készségszintű ismerete
  • Szakirányú kivitelezési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiegészítő juttatások
  • Elismerő javadalmazási és teljesítmény rendszer
  • Megbízható, stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Csapatmunka szemléletű cégvezetés

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment
Cégnév: Talentis Group Zrt.