Prohuman Zrt.
Partnercégünk több mint 25 éve van jelen a hazai ingatlanpiacon, főként budapesti irodaházak bérbeadásával és üzemeltetésével foglalkozva. A cég folyamatos növekedésének eredményeként jelentős szerepet vállalt egy vezető HR-szolgáltató cégben, amely széleskörű humánerőforrás-megoldásokat kínál ügyfelei számára a közép-kelet-európai régióban. Folyamatosan bővülő csapatukba műszaki elékszítő munkatársat keresünk!

Műszaki előkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerződések és határidők kezelése
  • Anyaglisták és költségvetés nyomon követése
  • Dokumentáció és építési napló kezelése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, megrendelések intézése
  • Projekt adminisztráció és teljesítés igazolás
  • Facility manager támogatása és kapcsolattartás
  • Árajánlatok, megrendelések kezelése
  • Üzemeltetési fejlesztések előkészítése
  • Létesítménykezelés és operatív ügyintézés
  • Számlakezelés és adminisztráció
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség (legalább középfokú végzettség)
  • Legalább 1-3 év tapasztalat műszaki előkészítő pozícióban
  • Műszaki dokumentációk alapos ismerete
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készség
  • Határozott és precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • MS Office (különösen Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Pörgős, lendületes személyiség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari technikus végzettség
  • Társasház építési projektekben szerzett gyakorlat
  • Tervezőszoftverek ismerete
  • Költségvetéskészítő program ismerete
  • Acrobat Reader, Power Point, Teams ismerete
  • Gyors- és gépírás
  • Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!