Feladatok

  • Árajánlatok, műszaki és technológiai dokumentációk előkészítése, összeállítása
  • Helyszíni felmérések dokumentálása
  • Beszámoló rendszer működtetése, projekt adminisztráció
  • Kivitelezési projektvezetők munkájának támogatása
  • Villamos szerelési anyagok és berendezések beszerzése
  • Együttműködés a tervezőkkel, kivitelezőkkel, a tervezőkkel és a hatóságokkal

Munkavégzés helye: győri vagy budapesti irodánk

Elvárások

  • Villamos technikus és/vagy villamosmérnök végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Önállóság
  • Pontosság
  • Magabiztos kommunikáció
  • Együttműködési készség

Előnyt jelent

  • AutoCad program ismerete
  • Műszaki előkészítő/beszerző tapasztalat
  • Erősáramú villamosmérnöki tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • Munkaterületekre történő eljutás biztosítása
  • Dinamikus, fiatalos légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az STS Engineering and Construction Kft. erőművek és nagyfeszültségű villamos alállomások, valamint távvezetékek kivitelezését és tervezését végzi. Cégünk a sok éves szolgáltatói tapasztalatokat ötvözi mérnökeink dinamizmusával, mely egyedivé teszi szolgáltatásaink minőségét. Cégünk portfóliójában szerepelnek az ország legmeghatározóbb megújuló erőművi hálózati csatlakozások tervezése és kivitelezése.

Szívesen lennél tagja annak a csapatnak, amely meghatározó szerepet tölt be Magyarországon a nagyfeszültségű, megújuló energiaforrások tervezésében és kivitelezésében? Szívesen képviselnél egy olyan vállalatot, amelynek szívügye a környezetvédelem? Mindig is érdekeltek a megújuló rendszerek? Nyitott vagy a változatos és kihívást jelentő feladatokra? Ha a válaszod igen, akkor téged várunk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után önéletrajzzal.

Cégnév: STS Engineering & Construction Kft.