BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk több, mint 10 éve irodai megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet, valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal. Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern, minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervrajzok alapján árajánlat, árkalkuláció készítése,
  • Az építési munkák előkészítésében és megvalósításában történő közreműködés,
  • Ajánlatok műszaki részének elkészítése,
  • Ajánlati költségvetések elkészítése,
  • Műszaki és pénzügyi ütemtervek elkészítése,
  • Műszaki dokumentációk feldolgozása, árajánlatok készítése,
  • Átadási dokumentáció összeállítása,
  • Külső helyszíneken mérésekben, ellenőrzésekben való részvétel,
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Beszállítói kör bővítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki vagy építőipari végzettség,
  • 1-3 év műszaki, építőipari előkészítésben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel),
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Céges eredménytől függően 13. havi bér,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos projektek,
  • Notebook, telefon,
  • Kulcsos autó használata a projektekhez,
  • Medicover egészségügyi szolgáltatás (próbaidő után),
  • A konyhában korlátlan kávé, tea és üdítő fogyasztás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás (írásban és szóban),
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Megbízható és stabil személyiség,
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs képesség.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő
  • Ingatlanfejlesztő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, X. kerület, és projekt helyszínek a budapesti agglomerációban.
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-16:30-ig (rugalmasan alakítható).
  • Jelentkezés módja: Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka bérigényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!