Feladatok

  • csarnok- és társasházépítéssel kapcsolatos munkák műszaki előkészítési feladatainak elvégzése
  • árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • kalkulációk készítése
  • anyagrendelések, anyagszállítás koordinálása
  • vállalkozási szerződések készítése
  • tervdokumentációk felülvizsgálata
  • kapcsolattartás a projektvezetővel és építésvezetővel
  • műszaki támogatás az építésvezetők számára
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • teljesítési igazolások, felmérések és elszámolások készítése
  • egyeztetéseken való részvétel
  • egyéb műszaki adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (magasépítő technikus, építő- vagy építészmérnök)
  • legalább 3 éves műszaki előkészítői munkatapasztalat csarnok- és társasházépítésben
  • megfelelő építőanyag ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • erős szervezőkészség
  • magasfokú problémamegoldó készség
  • párhuzamosan több feladat esetén is hatékony figyelem, munkavégzés
  • proaktív hozzáállás, csapatmunka
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • nagy terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő projektek, folyamatos munka
  • fiatal csapat
  • kulturált irodai környezet
  • fejlődési lehetőség
  • szakmai támogatás, összedolgozó, egymást támogató stabil csapat
  • azonnali kezdési lehetőség
  • munkaidő: hétfő-péntek: 08.00 – 16.00

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk törekszik megbízásait saját erőből végezni, megrendelőinek korszerű, minőségi, versenyképes és megbízható szolgáltatást nyújtani társasházak, csarnokok, parkolóház és szálló építésével.
16 éve stabilan működő magyar tulajdonú építőipari cégünk folyamatos bővülés miatt keres kollégát dinamikus csapatába MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörbe.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva