Feladatok

  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, költségvetés készítése
  • Döntés-előkészítő dokumentációk összeállítása
  • Műszaki adminisztráció, építési naplók, dokumentációk naprakész vezetése
  • Anyagmegrendelések bonyolítása
  • Projektben résztvevők munkájának segítése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, vállalkozói körrel
  • projekt ütemtervek készítése
  • Átadási dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • Építészmérnök vagy építőmérnök vagy magasépítő technikus végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • Magabiztos számítógépkezelői ismeretek (MS Office, különösen Excel)
  • Alapszintű Archicad, Autocad ismerete

Előnyt jelent

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Proaktivitás: a vélhető akadályok, problémák megelőzése, abban a partnerek és a vezetők támogatása, megoldások keresése
  • Műszaki affinitás, műszaki érzék
  • Motiválja a kihívás, szeret új dolgokat megismerni és tanulni
  • Önállóan is felelős munkát végez
  • Megoldás orientált
  • Becsületes és megbízható, etikusan jár el

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Stabil háttér
  • Barátságos hangulat
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Generálkivitelezői cégnél szerezhető gyakorlati szakmai tapasztalat
  • Munkavégzés helye: Pécs

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja önéletrajzát.