Feladatok

  • Műszaki előkészítő terület működési hatékonyságának fejlesztése;
  • A projekt előrehaladásának a kontrollálása;
  • Erőforrás tervezése, stratégia kialakítása;
  • Együttműködés a műszaki előkészítő vezetővel, tevékenységek egyeztetése;
  • Munkavállalók teljesítményéről havi jelentés készítése;
  • E-napló teljes körű, naprakész vezetése.

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van;
  • Min. 5 év műszaki területen szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezel;
  • Stratégiai gondolkodás, kiváló problémamegoldó készség jellemez;
  • Jól bánsz az ARCHICAD tervezőprogrammal, AC27 ismerete előny;
  • Képes vagy önállóan dolgozni, de aktívan részt tudsz venni a csapatmunkában is;
  • B kategóriás jogosítvány megléte.

Előnyt jelent

  • Építőipariban szerzett minimum 10 év vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés;
  • Év végi prémium;
  • ARCHICAD 27 tervezőprogram használata a tervezési munkához;
  • Önálló tervezési munka;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Teljes munkaidős állás.

Céginformáció

Cégünk regionális szinten meghatározó piaci pozícióval rendelkező generálkivitelező vállalkozás. A minőségre és a megbízhatóságra kiemelt hangsúlyt fordítunk, ezért az egyre nagyobb számban érkező megrendelések kifogástalan teljesítéséhez keressük új MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ csapatunk CSOPORTVEZETŐ kollégáját.

Pályázni a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajz csatolásával lehet.