Feladatok

  • Az üzlet nyereségének maximalizálása
  • A munkavállalók irányítása, napi munkamenet megszervezése, koordinálása
  • Statisztikák, elszámolások készítése, kassza kezelése
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Rendelés és készletkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Mért mutatók céges szintű elérése, megtartása
  • Árváltozások nyomon követése és kezelése
  • Éves - illetve időszakos leltár szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • Gyors reakció idő a komplex kiskereskedelmi folyamatok lereagálására
  • Döntéshozatali képesség
  • Minimum 1-3 éves üzletvezetői tapasztalat, gépészeti területről
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  •  Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
  •  Stabil háttér
  •  Megbízható, lojális csapat
  •  Elismerés és megbecsülés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Ha szeretsz csapatban dolgozni, jól szervezed a napi munkát, tudsz embereket irányítani, kiválóan megtudod oldani az ad-hoch helyzeteket akkor ez a hirdetés neked szól.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!